All Products
CE Rohs FCC Certified Wireless Charging Pad Multifunction 3 in 1 15W Wireless Charger for Watch Airpods Phones JK-T1052026
| Min Order: | 500pcs |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Warranty: | 12 Months |
Output Usb A DC3.6V-6.5V 3A Travel Charger White JK-T1052026 Universal Voltage Support Suitable for International Travel
| Min Order: | 500pcs |
|---|---|
| Model: | JK-T1052026 |
| Size: | 45*27*54MM |
Universal Foldable Plug 15W 3-in-1 Wireless Charger for iPhone PD LED Light Phone Holder USB Input Interface Microphone
| Colors: | White, Black |
|---|---|
| Housing Material: | Plastic PC Fireproof /UV Oil Coated |
| Power: | 10 Watt |
Fire-resistant ABS Plastic Travel Charger Universal Foldable Plug CE Rohs FCC UL SAA Certified Fast Charging Adapter for International
| Material: | Fire-resistant ABS Plastic |
|---|---|
| Output Usb A: | DC3.6V-6.5V 3A| 6.5V-9V 2A| 9V-12V 1.5A |
| Housing Material: | Plastic PC Fireproof /UV Oil Coated |
2 Usb Ports 3 in 1 Wireless Charger Magnetic Wireless Charger 15W Wireless Charging for iPhone iWatch Earphone 45x27x54MM
| Material: | Fire-resistant ABS Plastic |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Number Of Usb Ports: | 2 |
Over current Protection Wireless Charging Pad Multifunction 3 in 1 15W Wireless Charger for Watch Airpods Phones Usb A Output 5V2.4A
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Plug: | US And EU Plug Available |
| Compatibility: | Universal |
Usb A Output 5V2.4A PD QC Charger Universal Compatibility Total Output 5V6000mA Charging Performance for Diverse Devices
| Charging Technology: | Quick Charge 3.0 |
|---|---|
| Input: | DC12V ~ 24V |
| Safety Features: | Over-current Protection, Over-voltage Protection, Short-circuit Protection |
Type C PD Output 5V3.5A 12V3A 20V1.5A 15W 3-in-1 Wireless Charger iPhone PD LED Light Phone Holder USB Input Interface Microphone Feature
| Total Output: | 5V6000mA |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Output: | 5W, QC10W |
QC3.0 PD QC Charger Featuring QC10W Output US and EU Plug Supports Quick Charge Protocols for Fast Power Delivery
| Compatibility: | Universal |
|---|---|
| Charging Technology: | Quick Charge 3.0 |
| Output: | 5W, QC10W |
Universal 3 in 1 Wireless Charger Magnetic Wireless Charger 15W Wireless Charging for iPhone for IWatch for Earphone Output 5W
| Input: | DC12V ~ 24V |
|---|---|
| Qc Charger: | QC3.0 |
| Total Output: | 5V6000mA |

