All Products
Nylon Braid Usb C To Usb C Cable , Type C Data Cable For Samsung S9 / S8
| Cable: | Type C To Type C |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 150cm Or OEM |
Zinc Alloy 6 Ft USB Type C Cable 56K Ohm Resistor For Samsung Galaxy Note 8
| Cable: | USB A To Type C 3.0 |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 150cm Or OEM |
PVC Jacket USB C Charging Cable High Amp IF Certified For Different Phones
| Cable: | USB C Male To Female |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 30cm |
Aluminium Alloy 2 In 1 USB Type C Charging Cable With USB 3.1 Type C Converter
| Cable: | Aluminium USB A To Type C 3.1 |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 150cm Or OEM |
Shiny Pink 3.1 USB Type C Cable To 3.0 A Female 30 Cm For USB OTG Function
| Cable: | Aluminium USB A To Type C 3.1 |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 30cm |
Thunderbolt 3 Certified USB Type C Cable 40Gbps Supports 100W with PD Charger Function
| Cable: | Aluminum Thunderbolt 3 Type C To Type C Cable |
|---|---|
| Function: | Sync Data & Powerful Charging, Aduio&Video |
| Cable Length: | 80CM |
Energy Saving 2.4 Amp USB Wall Charger , Customized Quick USB Power Charger
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V2A |
| Certifiication: | UL FCC TUV PSE RoHS |
Dash board Built in Truck Chargers Long Vehicle Charger USB C Type C PD 36w Fast Car Charger Built in Car Charger CE FCC E-mark UKCA Certified
| Input: | 10V~48V |
|---|---|
| Output: | 12V3A |
| Connector: | Molex 6Pin , USB Type C |
3 Feet Long USB Type C To Type C Cable , Silver C Port Cable ROHS Approved
| Cable: | Type C To Type C 3.0 |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 150cm Or OEM |
3 in 1 Wireless Charger ,Magnetic Wireless Charger 15W Wireless Charging for iPhone for IWatch for Earphone
| Input: | 5V3A, 9V2A |
|---|---|
| Output: | 5W, 7.5W, 10W, 15W |
| Efficiency: | Over 80% |

