All Products
30W White / Black Fast Charging Cell Phone Chargers With AC 100 - 240 V Input
| Input: | 110V~240V |
|---|---|
| PD Output: | 5V2.5A , 7V2.4A, 9V2A, 12V1.25A |
| QC 3.0: | 9V1.7A ,12V1.2A, 5V3A |
Fast Mobile Phone USB Car Charger 5V 6.3A With Tripple USB Port For iPhone 8
| Input: | 10V~30V |
|---|---|
| Output: | 5V6.3A |
| Certification: | CE, RoHS |
Power Bank 50000mah Large Capacity Big Power Bank Mobile Charger Power Bank Led Display with Rope Handle
| Packaging Details: | Our standard bag packing ,customized package is also available |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10KPCS/DAY/PRODUCTION LINE |
PD,QC Powerbank 80000 mah Portable Smart Multi-compatible Fast Charging Power Bank 10000mah 30000mah
| Packaging Details: | Our standard bag packing ,customized package is also available |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10KPCS/DAY/PRODUCTION LINE |
QC3.0 PD 3.0 30W Fast Charger Quick charger Cell Phone Chargers With world wide Plug
| Input: | 110V~240V |
|---|---|
| PD Output: | 5V2.5A , 7V2.4A, 9V2A, 12V1.25A |
| QC 3.0: | 9V1.7A ,12V1.2A, 5V3A |
Truck Chargers Long Vehicle Charger USB C Type C PD 36w Fast Car Charger Built in Car Charger CE FCC E-mark UKCA Certified
| Output: | 12V3A |
|---|---|
| Input: | 10V~48V |
| Connector: | Molex 6Pin , USB Type C |
5V3.1A Dual USB Wall Charger,Charging Block For iPhone ,Google Pixel Black and White
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V3.1A |
| Certifiication: | CE FCC RoHS |
240W Mobile Phone Holder Bracket Data Cable with Pure Copper Super Fast Charging Data Transfer for Type-C
| Cable: | Type C To Type C |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 200cm ,300cm |
Data Charging USB Type C Cable To 3.0 A Male With Quick Transmission Speed
| Cable: | Aluminium USB A To Type C 3.1 |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 150cm Or OEM |
5V6A Dual USB Port Mobile Phone Quick Charger 30 W For Google Pixel 2 / IPhone X
| Input: | DC12V ~ 24V |
|---|---|
| QC3.0 Port: | DC3.6V~6.5V-3000mA DC6.5V~9V-2000mA DC9V~12V-1500mA |
| Type-C Port: | DC5V~3000mA DC12V~3000mA |

