All Products
QC3.0 PD 30W Fast Charger Quick charger Cell Phone Chargers With AC 100 - 240 V Input
| Input: | 110V~240V |
|---|---|
| PD Output: | 5V2.5A , 7V2.4A, 9V2A, 12V1.25A |
| QC 3.0: | 9V1.7A ,12V1.2A, 5V3A |
USB 3.2 GEN 2 Type C to C cable with E-Mark Type C Fast Charging Cable PD Charging Cable QC Charging Cable 100W Support
| Cable: | Type C To Type C 3.2 |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 200cm ,300cm |
USB Type C Fast Charging Cable PD Charging Cable QC Charging Cable 100W Support USB 3.2 GEN 2 Type C to C with E-Mark
| Cable: | Type C To Type C 3.2 |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 200cm ,300cm |
Colorful USB To USB C Adapter , Fast Charging USB 3.1 Type C Cable Resistor
| Cable: | Micro USB Female To USB C Male |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Dimension: | 26.15*10.7*5.65mm |
Large Power 160W USB C Car Charger,3 Port Car Phone Charger Adapter,PD3.1 QC 3.0 Port Cig-plug Lighter Charger
| Input: | 12-24V/5A |
|---|---|
| Output: | USB C1(100W):5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, USB C2(30W): 5V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A, USB A(30W):5V/3A, 10V/2A, 12V/2.5A 30W, PPS:3.3-11V/3A |
| Connector: | USB Type C ,USB A |
E-mark Type C 3GEN 2 Type C to C 3.2 cable with E-Mark Type C Fast Charging Cable PD Charging Cable QC Charging Cable 100W Support
| Cable: | Type C To Type C 3.2 |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 200cm ,300cm |
Power Bank 50000mah USB Type C and Micro USB Input Ports Mobile Charger Power Bank Led Display with Rope Handle
| Packaging Details: | Our standard bag packing ,customized package is also available |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10KPCS/DAY/PRODUCTION LINE |
Plugable thunderbolt3 USB Type C Cable 40GB/s 100W 60W Power delivery PD charger
| Cable: | Aluminum Thunderbolt 3 Type C To Type C Cable |
|---|---|
| Function: | Sync Data & Powerful Charging, Aduio&Video |
| Cable Length: | 80CM |
Right Angle 100 Cm USB Type C Cable Black Color Nylon Braid Cable Material
| Cable: | Type C To Type C |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 100cm , 150cm Or OEM |
Gold USB Type C Cable OTG Adapter Cable 3.1 Male To 3.0 Female Extension Cord
| Cable: | Type C Maile To Female 3.1 |
|---|---|
| Function: | Data Charging |
| Cable Length: | 30cm |

