All Products
Cheap Wireless Charger multi function Wireless Charger ,Magnetic Wireless Charger 15W Wireless Charging for iPhone for IWatch for Earphone
| Input: | 5V3A, 9V2A |
|---|---|
| Output: | 5W, 7.5W, 10W, 15W |
| Efficiency: | Over 80% |
Most Sell Products Floodlight Power Bank IOS Fast Charging Phone Large Capacity 30000mah Power Bank
| Packaging Details: | Our standard bag packing ,customized package is also available |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10KPCS/DAY/PRODUCTION LINE |
Black IEC320 C13 To C14 SJT Power Extension Cord 3FT Fast Charging Data Cable
| Power Cable: | C 13 To C14 SJT Cable |
|---|---|
| Cable: | SJT /SVT/SJTO |
| Material: | PVC |
Durable IEC C13 C14 Power Cord 14AWG AC 7A PVC Material RoHS Standard
| Power Cable: | C 13 To C14 SJT Cable |
|---|---|
| Cable: | SJT /SVT/SJTO |
| Material: | PVC |
30V Hardwire Mobile Phone Car Charger With Fuse Kit 5V2A For Dash Camera and GPS
| Input: | 12V~24V |
|---|---|
| Output: | 5V1A , 5V2A |
| Certification: | E-mark ,CE, FCC ,RoHS |
High Quality multi function Wireless Charger ,Magnetic Wireless Charger 15W Wireless Charging for iPhone for IWatch for Earphone
| Input: | 5V3A, 9V2A |
|---|---|
| Output: | 5W, 7.5W, 10W, 15W |
| Efficiency: | Over 80% |
Truck Chargers Long Vehicle Charger USB C Type C PD 36w Fast Car Charger Built in Car Charger CE FCC E-mark UKCA Certified
| Input: | 10V~48V |
|---|---|
| Output: | 12V3A |
| Connector: | Molex 6Pin , USB Type C |
36W Truck Chargers Vehicle Charger USB C Lighter Adapter Base Type C PD 36w Fast Car Charger
| Input: | 10V~48V |
|---|---|
| Output: | 12V3A |
| Connector: | Molex 6Pin , USB Type C |
36W Car Chargers Fast Charge USB C Lighter Adapter Base Type C PD 36w Fast Car Charger
| Input: | 10V~48V |
|---|---|
| Output: | 12V3A |
| Connector: | USB Type C |
2A Built In Fuse Car Charger With GPS Tracker 10V - 30V Car Holder Charger
| Input: | 12V~24V |
|---|---|
| Output: | 5V2A |
| Connector: | 5Pin Mini USB , |

