All Products
Charging Block 2 Port USB Charger , Smartphones / Kindle 2 Amp USB Charger
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V2A |
| Certifiication: | CCC FCC RoHS |
10.5 W S9 / S8 Multi USB Travel Charger White Color With CCC Certificate
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V2A |
| Certifiication: | CCC FCC RoHS |
Foldable 4 Port USB Travel Charger , Yellow Portable High Power USB Charger
| Input: | 100V~240V |
|---|---|
| Output: | 5V4500mA , Max 22.5W |
| USB Port: | 4 USB Ports |
IPhone X / 8 Multi USB Travel Charger ABS Material With Protection Circuit
| Input: | 100V~240V |
|---|---|
| Output: | 5V4500mA , Max 22.5W |
| USB Port: | 4 USB Ports |
Double Port Multi USB Travel Charger 2A Current White Color With Foldable Plug
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V2A |
| Certifiication: | UL FCC TUV PSE RoHS |
Time Saving Multi USB Travel Charger Easy Plug In With PSE / JET Certified
| Input: | 100V~240V 50/60Hz 0.2A |
|---|---|
| Output: | 5V1A |
| USB: | Single USB Port |
2.1Amp EU Plug Multi USB Travel Charger, USB Wall Charger For Huawei,Google Black
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V3.1A |
| Certifiication: | CE FCC RoHS |
European Plug Multi USB Travel Charger 3.1A Dual USB Port For IPhone / Galaxy
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V3.1A |
| Certifiication: | CE-EMC CE-LVD RoHS |
4 Port Nexus Multi USB Travel Charger Energy Efficient With 5V4.5A Max 22.5 W Output
| Input: | 100V~240V |
|---|---|
| Output: | 5V4500mA , Max 22.5W |
| USB Port: | 4 USB Ports |
UL Listed 10W Travel USB Charger For Multiple Devices AC Mobile Charger Adapter
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V2A |
| Certifiication: | UL FCC TUV PSE RoHS |

