All Products
Fire-resistant ABS Plastic Travel Charger Universal Foldable Plug CE Rohs FCC UL SAA Certified Fast Charging Adapter for International
| Material: | Fire-resistant ABS Plastic |
|---|---|
| Output Usb A: | DC3.6V-6.5V 3A| 6.5V-9V 2A| 9V-12V 1.5A |
| Housing Material: | Plastic PC Fireproof /UV Oil Coated |
2 Usb Ports 3 in 1 Wireless Charger Magnetic Wireless Charger 15W Wireless Charging for iPhone iWatch Earphone 45x27x54MM
| Material: | Fire-resistant ABS Plastic |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Number Of Usb Ports: | 2 |
Input Protection 2 Amp Mobile Charger , Easy To Slip 12 Watt USB Charger
| Input: | 100V~240V 50/60Hz 0.2A |
|---|---|
| Output: | 5V1A , Max. 6W |
| USB: | Single USB Port |
6 Port Multi USB Travel Charger 10 A Phone Charging Station For IPad / Tablet
| Input: | 100V~240V |
|---|---|
| Output: | 5V9.6A , Max 50W |
| USB Port: | 6 USB Ports |
Colorful 6 Port Multi USB Travel Charger For Multiple Devices PC Material
| Input: | 100V~240V |
|---|---|
| Output: | 5V9.6A , Max 50W |
| USB Port: | 6 USB Ports |
10A 6 Port Multi USB Travel Charger Desktop Charging Station With CE Certified
| Input: | 100V~240V |
|---|---|
| Output: | 5V9.6A , Max 50W |
| USB Port: | 6 USB Ports |
Fast 100 V - 240 V Multi USB Travel Charger Circuit Protection With 6 USB Ports
| Input: | 100V~240V |
|---|---|
| Output: | 5V9.6A , Max 50W |
| USB Port: | 6 USB Ports |
50 Walt 2.4A 6 Port USB Charger , Multi Way USB Charger For IPhone / IPad
| Input: | 100V~240V |
|---|---|
| Output: | 5V9.6A , Max 50W |
| USB Port: | 6 USB Ports |
2 Port Multi USB Travel Charger DC 5 V 3.1 A Output Home Charger Adapter
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V3.1A |
| Certifiication: | CE-EMC CE-LVD RoHS |
Anti Overheating Dual USB Wall Charger , Portable Universal USB Charger
| Input: | 100~240V 50/60Hz 0.3A |
|---|---|
| Output: | 5V3.1A |
| Certifiication: | CE-EMC CE-LVD RoHS |

