All Products
Universal 50 / 60 HZ Mobile Phone Travel Charger ABS Material For IPhone / IPad
| Input: | 100V~240V 50/60Hz 0.2A |
|---|---|
| Output: | 5V3A |
| USB: | Single USB Port |
Colorful Travel Phone Charger , 180D Rotation Power Adapter For Mobile Phone
| Input: | 100V~240V 50/60Hz |
|---|---|
| Output: | 5V1A |
| USB: | Single USB Port |
Universal 1A Travel Mobile Phone Charger Adapter UL/FCC Approved For Android Phone
| Input: | 100V~240V 50/60Hz 0.2A |
|---|---|
| Output: | 5V1A |
| USB: | Single USB Port |
5V1A Universal Mobile Phone Travel Charger With UL and Efficiency Level 6 Certificate
| Input: | 100V~240V 50/60Hz 0.2A |
|---|---|
| Output: | 5V1A |
| USB: | Single USB Port |
DC5.5 Mm Travel Cell Phone Charger , Interchangeable Plug USB Charger Adapter
| Input: | 100V~240V 50/60Hz 0.2A |
|---|---|
| Output: | 5V1A , Max. 6W |
| USB: | Single USB Port |
One USB Port Mobile Phone Travel Charger White Color Overcurrent Protection
| Input: | 100V~240V 50/60Hz |
|---|---|
| Output: | 5V2A |
| USB: | Single USB Port |
5V2A Interchangeable Plugs Mobile Phone Travel Charger With DC5.5 Mm UL Approved
| Input: | 100V~240V 50/60Hz |
|---|---|
| Output: | 5V2A , Max 12W |
| Color: | Black |
CE Rohs FCC Certified Wireless Charging Pad Multifunction 3 in 1 15W Wireless Charger for Watch Airpods Phones JK-T1052026
| Min Order: | 500pcs |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Warranty: | 12 Months |
Output Usb A DC3.6V-6.5V 3A Travel Charger White JK-T1052026 Universal Voltage Support Suitable for International Travel
| Min Order: | 500pcs |
|---|---|
| Model: | JK-T1052026 |
| Size: | 45*27*54MM |
Universal Foldable Plug 15W 3-in-1 Wireless Charger for iPhone PD LED Light Phone Holder USB Input Interface Microphone
| Colors: | White, Black |
|---|---|
| Housing Material: | Plastic PC Fireproof /UV Oil Coated |
| Power: | 10 Watt |

